Kontakt

Jastim Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 144
02-305  Warszawa

KONTAKT

DZIAŁ TRANSPORTU KRAJOWEGO

Jarosław Słowiński
dyspozytor
tel.kom.: +48 605 051 053 

Jakub Słowiński
spedytor
tel.kom.: +48 693 444 441 
k.slowinski@jastim.pl

DZIAŁ TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Damian Podgrudny
dyrektor ds. transportu i spedycji
tel.kom.: +48 605 865 455
d.podgrudny@jastim.pl

Michał Grabiec
dyspozytor
tel.kom.: +48 605 079 335
m.grabiec@jastim.pl

Aleks Danilevich
spedytor
tel.kom.: +48 609 077 099
a.danilevich@jastim.pl

Michał Kłaczany
spedytor
tel.kom.: +48 697 039 933
m.klaczany@jastim.pl

Sebastian Steinert
spedytor
tel.kom.: +48 691 690 023
s.steinert@jastim.pl

Yuliya Markautsova
spedytor
tel.kom.: +48 697 690 953
y.markautsova@jastim.pl

Łukasz Zieniewicz
dyspozytor
tel.kom.: +48 691 690 097
l.zieniewicz@jastim.pl

DZIAŁ HANDLOWY TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Katarzyna Bakunowicz
handlowiec, spedytor międzynarodowy
tel.kom.: +48 609 500 536
k.bakunowicz@jastim.pl

Joanna Nos-Sadowska
handlowiec, spedytor międzynarodowy
tel.kom.: +48 609 500 253
j.nos@jastim.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Wróblewski
Szef Działu
tel.kom.: +48 691 945 221

Arkadiusz Kiernozek
Ubezpieczenia, likwidacja szkód
tel.kom.: +48 607 876 780
a.kiernozek@jastim.pl

Paweł Sapigórski
rozliczenia kierowców
tel.kom.: +48 691 690 295
p.sapigorski@jastim.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Ewa Czechowska
główna księgowa
tel.kom.: +48 22 823 63 87 wew.103

Marzena Legun
księgowa
tel.kom.: +48 607 077 116
m.legun@jastim.pl

Dorota Stępień
księgowa
tel.kom.: +48 22 823 63 87 wew. 103
d.stepien@jastim.pl

Patrycja Daniszewska
fakturowanie
tel.kom.: +48 609 762 666
p.daniszewska@jastim.pl

Klaudia Pątek
fakturowanie
tel.kom.: +48 603 036 654
k.patek@jastim.pl

Sylwia Ziółkowska
fakturowanie
tel.kom.: +48 691 690 067
s.ziolkowska@jastim.pl

 

DZIAŁ KADR

Sylwia Wyszkowska
tel.kom.: +48 609 687 809​
s.wyszkowska@jastim.pl