OFERTY PRACY

OPIS STANOWISKA

Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Warszawa

Organizacja transportów międzynarodowych w oparciu o tabor własny oraz spedycyjny. Kompleksowa obsługa zleceń, przy jednoczesnym wyborze najbardziej intratnych rozwiązań. Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami. Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm transportowych. Umiejętność analitycznego myślenia. Współudział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA

  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku spedytora, znajomość branży TSL
  • Język angielski na poziomie B2 (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi
  • Umiejętność pracy pod presją i podejmowania szybkich decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań

Poszukujemy doświadczonych kierowców z kategorią C+E do obsługi zleceń krajowych i międzynarodowych (wyłącznie UE). Gwarantujemy stałe zatrudnienie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, premiujemy dobre wyniki. Oczekujemy uczciwości i rzetelności oraz profesjonalnej realizacji powierzonych zleceń transportowych.